Bajky Barda Beedleho

17. listopadu 2008 v 15:03 | Neville
Nakladatelství Albatros vydá v prosinci česky Bajky barda Beedleho, knihu, kterou britská spisovatelka J. K. Rowlingová uzavřela svou ságu o Harrym Potterovi. Je to vlastně kniha, kterou v posledním dílu Relikvii smrti dostala jedna z hlavních hrdinek Hermiona jako dědictví po profesoru Brumbálovi.
Přebal knihy Bajky barda Beedleho Joanne K. Rowlingové

Potterovské Bajky barda Beedleho vyjdou v prosinci také česky

Joanne K. Rowlingová"Rowlingová knihu Bajky barda Beedleho napsala v počtu sedmi exemplářů, šest rozdala svým přátelům, sedmý vydražila. Koupila ji společnost Amazon, která ji vydává 4. prosince. Český překlad je hotový a Bajky barda Beedleho vyjdou u nás stejně jako všude jinde ve světě, tedy právě 4. prosince," uvedl Radoan Suk z nakladatelství Albatros.
Bajky barda Beedleho přeložil do češtiny Pavel Medek, překladatel většiny románů o Harry Potterovi. Doporučená maloobchodní cena je 249 korun, v pevné vazbě má kniha 128 stran.


Harry Potter a Princ dvojí krveHarry Potter a Princ dvojí krveHarry Potter a Princ dvojí krveHarry Potter a Princ dvojí krveHarry Potter a Princ dvojí krveHarry Potter a Princ dvojí krveHarry Potter a Princ dvojí krveHarry Potter a Princ dvojí krve

Ručně psané a stříbrem zdobené vydání knihy The Tales of Beedle the Bard (Bajky barda Beedla) od Joanne K. Rowlingové
Rowlingová loni vytvořila sedm samostatných knih, které nechala svázat v kůži a ozdobit polodrahokamy a stříbrem. Šest z nich věnovala těm, kteří se kolem příběhu Harryho Pottera v minulých letech točili nejvíc. Sedmý exemplář vydražila v charitativní aukci pro děti žijící v ústavních zařízeních londýnská síň Sotheby´s.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Přečteš si knížku Bajky Barda Beedleho?

Jistě, samo. 57.1% (4)
Ano. 0% (0)
Asi ano. 14.3% (1)
Ještě nevím. 14.3% (1)
Asi ne. 0% (0)
Určitě ne. 14.3% (1)

Komentáře

1 Lizzie tvé SB Lizzie tvé SB | Web | 17. listopadu 2008 v 19:34 | Reagovat

tak to se těším až to vyjde

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.